Bun venit si distractie placuta! Speram sa va simtiti bine pe acest forum, un forum deschis catre noutati si sugestii, un forum pentru toti, unde fiecare isi poate crea propria lume si ne poate impartasii ideile sale.

Death Note

Distribuiţi
    Ayu
    Admin

Data de înscriere : 03/04/2013
    Varsta : 19
    Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares

Death Note

Mesaj Scris de Ayu la data de Dum Apr 21, 2013 4:08 am

Death Note

Era imposibil sa las pe margine acest anime. Pe langa inteligenta personajelor si a scriitorului care a conceput aceasta poveste ca fiind un manga, aspectul fizic si personalitatea oarecum comica a protagonistilor m-a dat pe spate. Nu pot spune de cate ori ma puneam in locul lui Light si cautam fel si fel de metode prin care sa-l pacalesc pe L, sau de cate ori m-am lasat coplesita de amuzamentul lui Ryuk. Am ajuns chiar sa mananc mere imaginandu-mi ca el ma priveste (pacat ca acum nu le mai sufar). Nu pot spune de cate ori m-am pus in locul Misei, ceea ce acum cred ca e cam ciudat, dar chiar veneam la scoala cu codite ca ale ei, Andreea(Swan) e martora. Mereu treceam de pe o parte la alta a barierei si nu stiam daca sa-mi fei mila de Matsuda sau sa cred ca e un prost etc.

Daca nu ati vazut inca acest anime, vi-l recomand si va garantez ca nu va veti pierde timpul.

`Swan †
    Admin

Varsta : 20
    Localizare : Peste tot si nicaieri

Re: Death Note

Mesaj Scris de `Swan † la data de Lun Apr 22, 2013 4:02 am

Hey ^^ Pai se putea sa uiti tu acest anime?Surprised Waiii, ar fi fost crima! Crima iti spun! =)) Asa nu mai aberez. Gata. Pai pot spune, ca poate ma apuc si eu, poate fiind un cuvant important. Dar acum cum suntem ocupate cu tezele si cu toate cele, nu cred ca o sa am timp. Oricum, din cate am auzit de la tine, e fain. Laughing Asa ca il recomand si eu. (desi nu l-am vazut, dar nu are importanta:)) )

ByeBye!
    Va pupa, Deea!!
    Ayu
    Admin

Varsta : 19
    Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares

Re: Death Note

Mesaj Scris de Ayu la data de Mar Mai 28, 2013 4:44 am

Daca tot e vorba de Death Note, ia sa fac si eu ceva reclama

https://www.facebook.com/DeathNoteRoo?fref=ts

Continut sponsorizat