Bun venit si distractie placuta! Speram sa va simtiti bine pe acest forum, un forum deschis catre noutati si sugestii, un forum pentru toti, unde fiecare isi poate crea propria lume si ne poate impartasii ideile sale.

Ayu intra in greva

Distribuiţi
    Ayu
    Admin

Data de înscriere : 03/04/2013
    Varsta : 19
    Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares

Ayu intra in greva

Mesaj Scris de Ayu la data de Dum Apr 21, 2013 5:44 am

Buna! Sunt aceeasi plictisitoare Daiana, alias Ayu, care s-a inselat crezand ca formul va fi ca o alta familie.
    Nu stiu daca ii pasa cuiva, si nici daca va vedea cineva asta, dar eu intru in greva.
    Pana la urma, am stiut ca nu va fi usor sa o luam de la zero cu un forum dar nici nu ma asteptam sa bantui ca ultima vietuitoare intr-un vid, luand locul unei fantome.
    Ma simt chiar penibil ca fac asta, atat pentru fapta mea, cat si pentru ca ma mai obosesc sa anunt asta, oricum nu cred ca ii pasa cuiva.
    Poate ca as spune ca imi pare rau pentru Andreea ca o las singura, dar pana la urma e usor sa fii stapan peste nimic.
    Ce pot sa spun? Mi-a facut placere sa va cunosc, dar oricum stiu ca voi mai tine legatura cu unii dintre voi.
    `Swan †
    Admin

Data de înscriere : 03/04/2013
    Varsta : 20
    Localizare : Peste tot si nicaieri

Re: Ayu intra in greva

Mesaj Scris de `Swan † la data de Lun Apr 22, 2013 3:44 am

Aia crezi tu ca ma lasi singura!!! =)) Nu-mi pasa cati utilizatori sunt.. tu stai aici! Laughing Il facem noi cumva mai populat.
    ByeBye pasare migratoare!

Editat de Ayu

Halal greva incerc eu sa fac aici, mai ales daca esti si tu prin preajma Laughing

Acum este: Lun Sept 24, 2018 8:58 pm