Bun venit si distractie placuta! Speram sa va simtiti bine pe acest forum, un forum deschis catre noutati si sugestii, un forum pentru toti, unde fiecare isi poate crea propria lume si ne poate impartasii ideile sale.

Cu ce zodie esti compatibil/a?

Distribuiţi
    `Swan †
    Admin

Data de înscriere : 03/04/2013
    Varsta : 20
    Localizare : Peste tot si nicaieri

Cu ce zodie esti compatibil/a?

Mesaj Scris de `Swan † la data de Sam Apr 06, 2013 8:51 am

http://www.clopotel.ro/funny/teste/Teste_psihologice/Cu_ce_zodie_esti_compatibila-127

Rezultatul meu: Stelele spun ca locul tau este langa un Varsator. Semn al aerului, barbatului tau ii place sa comunice si sa gandeasca fara a se lasa influentat. Este foarte popular si altruist. Ambitios si creativ tinde sa fie inflexibil cand vine vorba de valorile sale. Nu va fi interesat de o relatie romantica de la inceput, dar odata ce treci de bariera, va fi al tau. Are multa energie pe care cei din jur o preiau, ca pe un cadou. Este inteligent si foarte analitic. Va purta mereu conversatii interesante si va avea grija sa te faca sa zambesti.
    Cum sa il atragi: Pentru Varsator inteligenta e mult mai importanta decat fizicul. Trebuie sa simta ca intre voi exista o legatura stransa inainte sa intre intr-o relatie. Foarte pasional – te va ridica pe un piedestal imediat ce va sti ca esti fata pe care o cauta.

Ce dragut! :X:X
    Ayu
    Admin

Data de înscriere : 03/04/2013
    Varsta : 19
    Localizare : In Estul Iadului certandu-ma cu Agares

Re: Cu ce zodie esti compatibil/a?

Mesaj Scris de Ayu la data de Dum Apr 07, 2013 6:41 am

Rezultatul tau:
    Stelele spun ca locul tau este langa un nativi din Pesti. Semn acvatic, barbatul tau are o fire emotionala, intuitiva. Este un prieten loial si generos, ii plac schimbarile si se adapteaza usor. Ii place sa-si multumeasca iubita deci – norocul tau.

Cum sa il atragi: Romantic incurabil, este o fire devotata complet: fizic, emotional, spiritual. Este atent, iubitor si vrea sa stie totul despre tine. Suna de vis dar fii atenta pentru ca el are nevoie de schimbare – si de obicei schimba femeia de viata lui. Apreciaza arta deci arata-I daca esti si tu interesata. Este si un ascultator bun – deci spune-I tot ce poti divulga. Dar cel mai important: fii dulce si delicata.

Ai obtinut acelasi rezultat ca 33% din utilizatorii care au facut acest test.

Eu tot vreau pe cineva dintr-un anime :p

Acum este: Mar Oct 23, 2018 10:50 am